KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14499052
nr 1449 9052
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -50. Olja på duk, 34x38 cm, yttermått inklusive ram: 46x51 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:20:49
18/2 20:07:28
500 kr
20/2 18:58:25
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén